Datum konání akce Stručný popis kulturní akce Místo konání kulturní akce Zvadlo
18.12.2019 v 20:00 ASONANCE Semilasso
11.12.2019 v 20:00 TOMÁŠ KOČKO a orchestr Sono klub
7.12.2019 v 18:00 RANČEŘI Újezd u Brna
3.12.2019 v 19:00 NEZMAŘI - křest velkého zpěvníku KS Omega
19.11.2019 v 19:30 RADŮZA KS Omega
16.11.2019 RETRO BÁL Kutiny, klub U trempů
9.11.2019 v 19:00 KLÍČ KS Omega klic.jpg
9.11.2019 v 18:00 FOLKOVÝ OŘÍŠEK - festival Cafe práh
2.11.2019 v 18:00 ZBRASLAVSKÉ BABÍ LÉTO Zbraslav u Brna, KD
24.10.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR, SPIRITUÁL KVINTET Semilasso
17.10.2019 v 19:30 BRATŘI EBENOVÉ Sono klub
20.9.2019 v 20:00 A.G.FLEK Moravské Knínice, hostinec
12.9.2019 v 20:00 MARIEN Cafe Práh
12.9.2019 v 20:00 MARIEN Cafe Práh
31.8.2019 v 20:00 RANČEŘI Jiříkovice u Brna, sportovní areál
31.8.2019 v 09:00 MOHELNICKÝ DOSTAVNÍK Mohelnice, camp a okolí
24.8.2019 v 15:20 ČECHOMOR Boskovice, zámek
24.8.2019 COUNTRYFEST - festival Dačice, zámecký park
24.8.2019 AMATÉRSKÉ HRANÍ Kutiny, klub U trempů
17.8.2019 ÚJEZDSKÉ BABÍ LÉTO - festival Dolní Újezd u Litomyšle, koupaliště
16.8.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR, ČESKÉ SRDCE Letovice, zámek
16.8.2019 VANDROBRANÍ - festival Vladislav, sokolovna
10.8.2019 v 20:00 LEHKÁ NOHA Tvarožná, venkovní areál
10.8.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR, PŘÍSTAV Rosice u Brna, zámek
10.8.2019 v 14:00 HORÁCKÝ DŽBÁNEK - festival Žďár nad Sázavou, zámek
10.8.2019 v 13:00 BLUEGRASS NA VINICI - festival Sedlec u Mikulova, amfiteátr
10.8.2019 v 12:00 BUNDY ZELENÝ - festival Zádveřice, hřiště (okr. ZL)
3.8.2019 v 18:00 LEHKÁ NOHA Pozořice, venkovní areál
3.8.2019 v 14:00 COUNTRY NA MOSTĚ - festival Bělá nad Radbuzou, u barokního mostu
3.8.2019 v 13:00 BUDYŇSKÝ POUTNÍK - festival Budyně nad Ohří, vodní hrad
3.8.2019 STARÝ DOBRÝ VESTERN - festival Bystřička, přehrada
3.8.2019 LUGHNASAD - festival kelt, world music Hrad Veveří
27.7.2019 v 13:00 HLINECKÝ FOLKOVÝ ŠPEKÁČEK - festival Hlinsko v Č., Cihelka
27.7.2019 COUNTRY A FOLK - festival Pecka, kemp a koupaliště
20.7.2019 v 20:00 RANČEŘI Olšany, U červeného dubu
20.7.2019 v 17:00 NEJEN KAMELOT NA ZÁMKU - festival Moravský Krumlov, zámek
20.7.2019 v 15:00 FOLKOVÝ FESTIVAL - festival Prostřední Poříčí (Letovice)
19.7.2019 v 13:00 HROŠENÍ 2019 - festival Staré Ransko, kemp Moře hroseni2019.jpg
13.7.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR, ČESKÉ SRDCE Říčany u Brna, bar u Pytlíků
13.7.2019 FESTIVAL SLUNCE Strážnice
6.7.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR, STRÁNÍCI, LEE BANDA, CROSS COUNTRY Býkovice, rest. U Tří volů - amfiteátr
29.6.2019 v 18:00 ZÁMECKÝ MINI FESTIVAL - festival Králův Dvůr, zámek
29.6.2019 v 15:00 RADIMOVSKÁ ŠOPA - festival Radimov (SK)
29.6.2019 v 10:30 PORTA, celostátní finále Řevnice, lesní divadlo
28.6.2019 HRADECKÝ SLUNOVRAT - festival Hradec nad Moravicí, zámek
24.6.2019 v 20:00 ČECHOMOR Špilberk, nádvoří
24.6.2019 v 20:00 ČECHOMOR hrad ŠPILBERK, nádvoří
23.6.2019 v 12:00 MIROSLAVSKÉ LÉTO - festival Miroslav, letní kino
22.6.2019 v 17:00 VEČER TOULAVÝCH BOT Náměšť n/Oslavou, areál Na statku namest.pdf
22.6.2019 v 09:00 POD KOMÍNEM - festival Záhlinice, pivovar
19.6.2019 v 14:00 ORION, PŘÍSTAV klub Leitnerova
18.6.2019 v 20:00 D.N.A., VÍNA klub Melodka
15.6.2019 v 15:00 COUNTRY FONTÁNA - festival Řečkovice - Starý pivovar country_fontana_2019.jpg
15.6.2019 v 14:00 INTERPORTA - festival Ústí n/L. - Severní Terasa U laguny interporta_2019.jpg
15.6.2019 v 11:00 FOLKOVÉ CHVOJENÍ - festival Vysoké Chvojno, amfiteátr
14.6.2019 v 19:00 POZDNÍ SBĚR Boskovice, zámek
8.6.2019 v 18:00 D.N.A. klub Leitnerova
8.6.2019 v 18:00 LEHKÁ NOHA Hostěnice, venkovní areál
8.6.2019 v 17:00 SMIŘICKÝ HRNEC - festival Smiřice, fotbalový stadion
8.6.2019 KUTINSKÁ PLACKA - festival Kutiny, klub U trempů
7.6.2019 v 18:30 TRAMPARNÍK - akce vyprodaná Brněnská přehrada, přístaviště Bystrc
7.6.2019 FOLKALIŠTĚ - festival Kaliště, amfiteátr (okr. PE)
6.6.2019 v 19:30 BEZEFŠEHO klub Leitnerova
1.6.2019 v 15:30 KŘENOVICKÝ RAKOVEC - festival Křenovice u Vyškova, hřiště
30.5.2019 v 19:30 KŘESŤAN ROBERT a DRUHÁ TRÁVA KS Omega r.krestan_druha_trava.jpg
28.5.2019 v 19:00 STARÝ FÓRY Kinokavárna
25.5.2019 v 20:00 RANČEŘI Habrůvka u Křtin
25.5.2019 v 14:00 OLŠINSKÁ STRUNA - festival Olšina u Mnichova Hradiště
25.5.2019 FESTIVAL TRAMPSKÝCH PÍSNÍ Horní Jelení, RS Radost ftp_2019.jpg
24.5.2019 v 19:30 MASCARA klub Leitnerova
23.5.2019 v 20:00 ČERNÍKOVÁ VIKTORIE, MAREČKOVÁ TEREZA Cafe Práh
23.5.2019 v 19:30 ZÁVIŠ Melodka
21.5.2019 v 20:00 MONTY, ŠÁNA MILAN Cafe Práh
19.5.2019 v 19:00 MARIEN, VT TRIO Black Box Cafe, Kounicova 20
18.5.2019 v 20:00 SAKRAPES Moravské Knínice, hostinec kninicky_hostinec_3_6.jpg
18.5.2019 v 18:00 NÁMĚŠŤSKÁ PLACKA, host: Nezmaři Náměšť n/Oslavou, zámecká jízdárna
18.5.2019 v 11:00 TRAMPSKÉ PIKOVICE - festival Pikovice pikovice_19.jpg
18.5.2019 MÁJOVÉ HRANÍ Kutiny, klub U trempů
16.5.2019 v 20:00 ŠIMÍČKOVÁ LADA a kapela Cafe Práh
15.5.2019 v 19:00 ŠUJAN VÍT a hosté Dělnický dům Židenice
13.5.2019 v 18:30 ZÁSKOK rest. Mikulášek, Elgartova 8
11.5.2019 v 11:00 TRAMPSKÁ NOTA - festival Padochov, sokolovna nota_plakat_2019.jpg
2.5.2019 v 20:00 NATALIKA Metro music bar
27.4.2019 v 20:00 LEICHT MÍŠA Moravské Knínice, hostinec kninicky_hostinec_3_6.jpg
27.4.2019 v 13:00 PORTA, oblastní kolo Svitavy Svitavy, klub Tyjátr
27.4.2019 v 13:00 PORTA, JM oblastní kolo Cafe Práh
27.4.2019 ČARODKY Kutiny, klub U trempů
25.4.2019 v 20:00 MOŠNY, BONSAY č. 3 Cafe Práh
25.4.2019 v 20:00 ASONANCE KD Musilka asonance.jpg
24.4.2019 v 19:00 NEDVĚD FRANTIŠEK Semilasso frantisek_nedved.jpeg
24.4.2019 v 19:00 HRADIŠŤAN a Jiří Pavlica Dělňák Líšeň
24.4.2019 v 19:00 MALINA BROTHERS, CHARLIE MCCOY, KATKA GARCÍA Sono club malina.jpg